Mistrovství světa IRO 2017 II.

 

Mistrovství světa je za námi a ja bych chtěla poděkovat našim závodnicím za příkladnou reprezentaci brigády. S nástrahami počasí, nervů a atmosféry se popraly všechny skvěle.

Domů jsme přivezly jeden splněný limit zkoušky na 244bodů, který si vybojovala Romča s Iranem (speciál 169, poslušnost 75) Moc gratuluji! Sny se mají plnit. A proto doufám, že na příští rok si laťku ještě posune.

Ostudu však neudělaly ani dvě další naše závodnice a to i přesto, že se jim nepodařilo splnit limit zkoušky.

Katce s Orfi se podařilo za naši výpravu odchodit nejlepší výsledek poslušnosti a to na 84bodů. Iveta s Jimem získala krásných 77bodů. Na plošném speciálu oboum chyběla jedna osoba a tak ziskaly Katka 100bodů, Iveta 102bodů. Plošný terén byl toto MS opravdu náročný a prověřil dokonale nejen schopnosti práce psa ale i orientaci psovoda v terénu a jeho schopnost vykrýt terén ve stanoveném čase.

Vše to jsou zkušenosti. Nutno říci, že pro všechny psy Irana, Jima i Orfi bylo toto jejich první Mistrovství světa. A tak holky dostaly typy na zlepšení, videa z poslušnosti a věřím že i dávku motivace do toho jít příští rok opět naplno!!!

Děkuji, za příjemně strávený čas na MS.

Tým leader, Pavla Zamykalová